24 | 07 | 2019

Elektroniczna rekrutacja do szkoły ponadgimnazjalnej

Drodzy uczniowie klas trzecich gimnazjum!

19 maja br. rozpoczął się proces rekrutacji uczniów do szkół ponadgimnazjalnych. W dużej części województwa opolskiego obowiązuje rekrutacja elektroniczna, oznacza to że zakładacie dla siebie konto w systemie naborowym i w nim wybieracie szkoły i oddziały.

Zanim zaczniecie pracować w systemie zapoznajcie się szczegółowo z przewodnikiem, który możecie pobrać od 19 maja w zakładce ,,Przewodnik”. W przewodniku znajdziecie szczegółowe informacje o sposobie prowadzenia rekrutacji elektronicznej i istotnych terminach.

kalendarz terminów pobierz